KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Při srážce auta s autobusem zahynul jednadvacetiletý mladík

Tragická nehoda se stala v sobotu odpoledne na Novojičínsku. Čelně se ve Velkých Albrechticích srazilo osobní auto s autobusem. Jednadvacetiletý zaklíněný muž i přes resuscitaci podlehl mnohočetným zraněním. Záchranáři museli ošetřit a převést do nemocnice další dva lidi.


„Nehoda se stala v sobotu před tři čtvrtě na pět. Když záchranáři dorazili na místo, tak zjistili, že jsou v osobním automobilu zaklíněni dva muži. Museli je vyprostit přivolaní hasiči,“ informoval mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Dodal, že když se lékař k jednadvacetiletému mladíkovi dostal, tak již nejevil žádné známky života. „Selhal mu krevní oběh, nedýchal. Přestože posádka ihned po jeho vyproštění zahájila resuscitaci, obnovit srdeční činnost se u něj nepodařilo,“ upřesnil Humpl.

Druhý muž byl z vozu vyproštěn a následně záchranáři ošetřen. „Dvaačtyřicetiletý pacient utrpěl poranění hlavy a nebylo možné u něj vyloučit ani poranění hrudníku. Byl však při vědomí a komunikoval. Byl převezen do ostravské fakultní nemocnice,“ popisoval mluvčí.

Ve fakultní nemocnici skončila také patnáctiletá dívka, která kolem tragické nehody procházela. „Nebyla sice zraněná, ale zkolabovala,“ vysvětlil Humpl.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

ČERMÁK TOMÁŠ
* 7.2.1987 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín