KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Novojičínsku zahynuli v noci pod vlaky dva lidé

Dvě podezřelá úmrtí, která se stala v noci z pátku na sobotu na Novojičínsku, vyšetřují tamní kriminalisté. Pod koly vlaku zahynula jednačtyřicetiletá žena a stejně starý muž. Podle policie se jedná o dva případy, které spolu nesouvisí.


„V pátek 15 minut před půlnocí vstoupila před jedoucí nákladní vlak žena ročník narození 1972. Tragédie se stala na železniční zastávce Suchdol nad Odrou. Policie šetří, zda šlo o sebevraždu či nešťastnou náhodu,“ informoval novojičínský policejní mluvčí Zbyněk Tomšík. Doplnil, že žena pocházela ze Svitav.

Druhá tragická nehoda se stala 10 minut před čtvrtou hodinou ranní na železniční trati mezi Suchdolem nad Odrou a Mankovicemi. „Proti vlaku měl jednačtyřicetiletý muž z nedalekého Suchdolu nad Odrou jít s roztaženýma rukama. Tady to vypadá jasně na sebevraždu,“ podotkl Tomšík s tím, že novojičínští kriminalisté případy dále prošetřují.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

ČERMÁK TOMÁŠ
* 7.2.1987 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín