KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Historkou o hrozící amputaci nohy vylákali z důvěřivé seniorky úspory

O všechny domácí úspory připravila dvojice podvodníků 85letou důchodkyni z Nového Jičína. Sehráli před ní scénku o těžce zraněném synovi, kterému hrozí amputace nohy. Po pachatelích nyní pátrá policie.


Seniorku oslovil údajný manželský pár ve středu na ulici v blízkosti novojičínské nemocnice. „Pod smyšlenou historkou nutné operace syna, k níž potřebují peníze, přesvědčili ženu k poskytnutí půjčky několika tisíc korun. Slzy v očích údajné matky ženu natolik přesvědčily, že je vzala k sobě do bytu, kde jim peníze půjčila. Jako zástavu jí nabídli peníze v cizí, údajně maďarské měně,“ uvedl mluvčí novojičínské policie Petr Gřes.

„Herci a hyeny v jedné osobě se neštítili a seniorku nakonec okradli o všechny peníze, které doma měla,“ dodal.

Policie nyní po muži a ženě ve věku 45 až 50 let pátrá. „Tento pár se ve středu kolem 14. hodiny pohyboval v blízkosti novojičínské nemocnice. Předpokládáme, že dvojice oslovila více lidí. K objasnění případu potřebujeme více informací k osobám i k možnému pohybu vozidel,“ uvedl Gřes.

Policie má k dispozici také popis pachatelů. Žena je asi 165 centimetrů vysoká, měla černé vlasy po ramena a byla celá v černém. „Muž byl menší než žena, plnoštíhlé postavy, snědé pleti. Na sobě měl černý oblek, košili světlé barvy a nemluvil dobře česky,“ doplnil policejní mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

ČERMÁK TOMÁŠ
* 7.2.1987 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín